15 grudnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Katarzyna Huzar-Czub w Między Wierszami

Spread the love

Katarzyna Huzar-Czub w Między Wierszami

Cykl: Rozrywki sówki

Kawiarnia i księgarnia Między Wierszami w Szczecinie zaprasza na ostatnie, dziesiąte wydarzenie w ramach cyklu Spotkania (w) Między Wierszami, które odbędzie się już 18 grudnia 2021 roku o godzinie 12.00. Mile widziani będą zarówno starsi, jak i młodsi czytelnicy, a bohaterką spotkania będzie Katarzyna Huzar-Czub – autorka książki Wierszyki bliskościowe. Z pisarką porozmawia Gabriel Augustyn.

Wydarzenie będzie miało formułę otwartą – dla młodszych czytelników przewidziane są różne aktywności wokół książek autorki, a dla starszych rozmowa o pisaniu, tworzeniu i tłumaczeniu. Jak pisze trenerka empatycznej komunikacji rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, gestaltystka, Ewa Tyralik-Kulpa o książce Wierszyki bliskościowe: (…) Niedźwiedzie powitanie, małpie przytulaski, hipopotamowe gilgotki, kocie głaski czy rozbrajanie jeżyka to cudowne, wspólne, pełne zabawy i bliskości chwile, które choć krótkie, nasycą was ciepłem na długo. Przeczuwam, że będziecie chcieli do nich wracać!

Katarzyna Huzara-Czub jest autorką książek dla dzieci, tłumaczką z języka angielskiego. Zamieszkuje czasem w mieście nad rzeką, a czasem na wsi nad morzem. Notorycznie myli pracę z zabawą. Zapowiada się interesujące spotkanie. Obowiązują na nie bezpłatne wejściówki dostępne tutaj: https://app.evenea.pl/event/kasiahuzarczub/. Do zobaczenia!