6 października 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Czwarta część serii o Krystianie i Adzie…

Spread the love

Czwarta część serii o Krystianie i Adzie…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was kolejną zapowiedź literacką – nieco odległą, ale już warto uwzględnić ten zakup w budżecie. Kłania się Wydawnictwo Otwarte. 10 listopada 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza książka Diany Brzezińskiej pod tytułem Odejdziesz ze mną?. To czwarty tom serii opowiadającej o losach Krystiana i Ady. Jeden telefon burzy spokój głównego bohatera. Pojawiają się wątpliwości: czy przed laty popełnił razem z bratem błąd? Czy dzisiaj wszyscy szukają naśladowcy, czy mordercy zwanego przez media Krwawym Jastrzębiem, który popełnił również tamte zbrodnie?

Diana Brzezińska jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, pracuje w Kancelarii PRORETA Kostrzewska Pieniężny Kowalski, a w ramach swojej pracy sporządza projekty pism procesowych oraz zastępuję swoich szefów w charakterze pełnomocnika lub obrońcy. Pod pseudonimem Diane Rose wydała debiutancką powieść Carpe Diem. Miało to miejsce w 2017 roku. Znana też jest jako autorka serii kryminalnej o losach podkomisarza Krystiana i profilerki Ady: Będziesz mojaZaufasz miObiecasz mi. Współautorka publikacji Zbrodnie bez ciał. 

Symbol wycięty w skórze znalezionego pewnego wieczoru mężczyzny jest niemal identyczny, jak znaki z ciał ofiar sprzed siedmiu lat. Jeżeli sprawcą jest ten sam człowiek, to w więzieniu znajduje się niewinna osoba, a seryjny zabójca ze Szczecina śmieje się gdzieś z tej tragicznej pomyłki. Ada i Krystian przeszli razem wiele. Przeszłość wróciła tak nagle… Czy zbliży ich ona jeszcze bardziej do siebie, czy rozdzieli na zawsze? Tego dowiecie się już wkrótce.