11 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Premiera online Empiku: Jakub Porada

Spread the love

Premiera online Empiku: Jakub Porada

Cykl: Rozrywki sówki

Empik zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Premiera online, które odbędzie się 12 sierpnia 2021 roku o godzinie 18.00. Gościem Katarzyny Borowieckiej będzie Jakub Porada, autor książki Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy. Transmisję znajdziecie na profilu księgarni. Nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach, a konwersacja będzie tłumaczona na język migowy.

Jakub Porada urodził się 30 września 1969 roku w Kielcach. Jest polskim dziennikarzem telewizyjnym i radiowym. Studiował politologię na Uniwersytecie Śląskim, a na swoją specjalizację wybrał dziennikarstwo. Ukończył również studia wokalno-baletowe Jako aktor muzyczny występował na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach. Z kolei karierę w mediach rozpoczął, w lokalnym oddziale TVP. Współpracował też z Radiem Plus. W 2001 roku związał się ze stacją TVN24. Ma na koncie również następujące książki: Chłopaki w sofixach, Porada da radę. Tanie latanie, Porada na Europę. Tanie podróżowanie, Polska da radę. Poradnik osobisty, Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach, Sztukmistrz w Tczewie, czyli mów, co chcesz. Poradnik skutecznego mówienia, Porada na Europę 2. Tanie podróżowanie, Porada da radę.

Najnowsza książka autora jest pełna osobistych porad, z których można korzystać garściami, jest dla każdego – niezależnie od wieku i grubości portfela. Znajdziemy w niej porady, jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, realizować swoje pasje oraz odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Na podstawie prywatnych historii, odniesień do życia i własnych doświadczeń Porada w łatwy i barwny sposób pomaga odnaleźć potencjał i drogę do lepszego życia.

Do zobaczenia on-line!