9 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs fotograficzny: Baczyński bez filtra

Spread the love

Konkurs fotograficzny: Baczyński bez filtra

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam specjalnie dla Was kolejny konkurs. Fundacja na rzecz Wielkich Historii z siedzibą w Warszawie ogłasza Konkurs Fotograficzny Baczyński bez filtra. Inicjatywa adresowana jest do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz młodzieży uczęszczającej do do szkół ponadpodstawowych. Jej cele, to upowszechnienie wiedzy o twórczości jednego z najwybitniejszych poetów Pokolenia Kolumbów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, wzrost zainteresowania sztuką i literaturą piękną, rozwój talentów artystycznych uczestników konkursu.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wybrać ulubiony wiersz wcześniej wspomnianego poety. Następnie wykonujemy zdjęcie ilustrujące wybrany utwór. Pamiętajmy, aby nadać fotografii tytuł. Pracę wysyłamy drogą elektroniczną do 31 grudnia 2021 roku. E-mail: baczynski@wielkiehistorie.pl. W wiadomości należy również zawrzeć dane osobowe, kategorię wiekową oraz zgodę na udział.

W każdej kategorii przyznane zostaną następujące nagrody: aparat fotograficzny lustrzanka i voucher na kurs fotografii profesjonalnej (I miejsce), profesjonalny dron (II miejsce), bon na książki w wysokości 500 zł (III miejsce). Przyznane zostaną również wyróżnienia, a autorzy tych prac otrzymają bony na książki w wysokości 100 zł. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://baczynskibezfiltra.pl/. Powodzenia!