7 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs poetycki: Laur Paraolimpijski

Spread the love

Konkurs poetycki: Laur Paraolimpijski

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam dla Was kolejny konkurs. Fundacja Integracja z siedzibą w Warszawie ogłasza I Ogólnopolski Konkurs Poezji Laur Paraolimpijski. Inicjatywa adresowana jest do osób, które mają ukończone trzynaście lat. Tematem konkursu jest sport paraolimpijski. Zgłaszane wiersze muszą nawiązywać do tematu konkursu, to jest sportowej rywalizacji osób z niepełnosprawnością, sylwetek zawodników, dyscyplin, igrzysk paraolimpijskich itp.

Zgłoszenie powinno zawierać trzy utwory poetyckie, które nie były wcześniej publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Zgłaszamy się za pomocą poczty elektronicznej do 30 września 2021 roku. E-mail: laur@integracja.org.  Utwory podpisujemy imieniem i nazwiskiem.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne: 5000 zł (I miejsce), 3000 zł (II miejsce), 2000 zł (III miejsce). Prace oceni jury, które będą tworzyć przedstawiciele organizatora i partnera strategicznego, a także reprezentanci świata literatury, sportu i dziennikarstwa. Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu 2021 roku. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: http://www.integracja.org/uncategorized/konkurs-poezji-laur-paraolimpijski/. Powodzenia!