6 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Mordercą może stać się każdy…

Spread the love

Mordercą może stać się każdy…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź od wydawnictwa Edipesse Książki. Już 11 sierpnia 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść Zastraszona Patrycji Strzałkowskiej. Wracamy do sprawy Mai Sonik, ale nie tylko. Zabicie wymaga celności, a Klaudia chybiła. Teraz obawia się konsekwencji. W pogoń za nią rusza  komisarz Wójcik, który nie może pogodzić się z tym, że nie wsadził za kraty Włodzimierza Czerwińskiego – uważa, że to on zabił Maję Sonik. Jaka jest prawda?

Patrycja Strzałkowska jest pisarką i znaną influencerką działającą na Instagramie. Pisała romanse, ale wszystko się kiedyś zmienia. Przerzuciła się na thrillery. Ma na koncie takie książki, jak: Welcome to Spicy Warsaw, Cover Girl, Niemoralne decyzje, Show mojego życia, W masce jej do twarzy, Zwerbowana.

Klaudia chybiła, strzelając do własnego ojca. Od tego momentu ucieka. Spotkamy też komisarza Wójcika, który ją ściga. Nie może się pogodzić z tym, że do tej pory nie zapuszkował Włodzimierza Czerwińskiego. Jego zdaniem właśnie ten psychopatyczny biznesmen zabił Maję Sonik. Córka komisarza myśli tak samo. Jednak oboje są w błędzie, zresztą nie tylko oni. To nie Czerwiński zabił, ale doskonale wie, kto to zrobił i stara się, by ta informacja nie ujrzała światła dziennego. Niestety po piętach depcze mu zdolna, specjalnie do tej sprawy ściągnięta z Niemiec profilerka kryminalna, Iwona Kwiecień. Okazuje się, że teraz wszyscy są w niebezpieczeństwie.