29 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Po trupach do rozwiązania…

Spread the love

Po trupach do rozwiązania…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacką od Wydawnictwa Lira. Już 9 sierpnia 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza książka autora powieści Mortem, Łukasza Jarosza. Nosi tytuł Anioł. Zostają odnalezione zwłoki luksusowej prostytutki, która została zamordowana w wyjątkowo brutalny sposób. To uruchamia ciąg dalszy zdarzeń i wiedzie śledczych przez sieć powiązań. Podejrzanych przybywa w zawrotnym tempie.

Martwa Oliwia Wajdzik zostaje znaleziona na tyłach budynku. Śledztwo prowadzi trójka policjantów: Monika Kijowska, Oskar Opala i Marcin Krawczyk. Dzielą ich różnice, jednak okazują się być sprawnie funkcjonującym zespołem. Pytanie tylko, czy zdołają odkryć wszystkie elementy układanki i ująć sprawcę zbrodni? Śledztwo wiedzie policję do powiązań, które sięgają głęboko: przez tajemniczego stalkera i narkotykowych dilerów po księży, polityków oraz artystów.  Wątki w dochodzeniu się mnożą, podejrzanych też nie brakuje. Na dokładkę wkrótce bohaterowie mają dokonać kolejnego makabrycznego odkrycia.

To historia szokujących zbrodni w świecie ludzi bez skrupułów. Czy któryś z trupów doprowadzi śledczych do mordercy? Wkrótce będziecie mogli się o tym przekonać.