23 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Wspólny wróg coś zmienia?

Spread the love

Wspólny wróg coś zmienia?

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź od wydawnictwa Zaczytani. Już 28 lipca 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza książka Adriana Bednarka pod tytułem Dziedzictwo zbrodni. Poznamy Dominika działającego w nietypowym biznesie rodzinnym, a także Marysię Grabowską, która cudem uchodzi z życiem. On pragnie jej śmierci, a ona jego. Czy wspólny wróg coś zmieni? Czy może to sprawić, że nawiążą razem współpracę? Prawda może okazać zupełnie inna, niż podejrzewają.

Adrian Bednarek urodził się w 1984 roku, w Częstochowie. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Pisanie uważa za swoją największą pasję – uwielbia tworzyć historie, w których bohaterami są skomplikowane, czarne charaktery. Popularność czytelników zyskał dzięki serii o losach seryjnego mordercy z Krakowa, Kuby Sobańskiego: Pamiętnik diabła, Proces diabła, Spowiedź diabła, Wyrok diabła. Jest też autorem cyklu o Oskarze Blajerze Inspiracja, Obsesja, Fascynacja. W jego dorobku znajdziemy również powieści: Skazany na zło, Pasażer na gapę, Córeczki, Zły człowiek.

Dominik i jego ojciec są płatnymi zabójcami. Ich najnowszym zleceniem jest czteroosobowa rodzina Grabowskich. Z kolei Marysia Grabowska jest beztroską dwudziestolatką, której życie zamienia się w piekło, gdy zamaskowani mężczyźni atakują dom jej rodziców. Udaje jej się uniknąć śmierci. Zdaje sobie doskonale sprawę, czym zajmuje się jej rodzina, więc nie szuka pomocy na policji. Postanawia dowiedzieć się, kto i dlaczego chciał ich zabić. Przenieśmy się teraz do Dominika, który próbuje odnaleźć Marysię, żeby dokończyć zadanie. W przeciwnym razie wpadnie w poważne tarapaty. Oboje nie zdają sobie sprawy z tego, że maja wspólnego wroga. Ponadto prawda o rodzinie Grabowskich jest inna, niż podejrzewają. Już wkrótce będziecie mogli się przekonać, jak dalej ta historia się potoczy.