8 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

(Nie)wielkie sekrety…

Spread the love

(Nie)wielkie sekrety…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj zapraszam na nieco krótsze Blogowe spotkanie literackie, spiesząc do Was z zapowiedzią od wydawnictwa Czwarta Strona. Remigiusz Mróz napisał nową książkę, która znajdzie się w sprzedaży już 14 lipca 2021 roku. Nosi tytuł Wybaczam ci. Główna bohaterka, Ina Kobryn prowadzi uporządkowane życie wraz z mężem. Pewnego dnia odczytuje krótką wiadomość o treści wybaczam ci, która jest adresowana do jej małżonka. Następnego dnia okazuje się, że jej nadawczyni popełniła samobójstwo.

Remigiusz Mróz urodził się 15 stycznia 1987 roku w Opolu. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych za rozprawę z dziedziny prawa konstytucyjnego. Jest laureatem Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Kasację – pierwszy tom bestsellerowej serii o Chyłce i Kordianie Oryńskim. Na jej podstawie stacja TVN wyprodukowała serial Chyłka. Autor miedzy innymi sagi historycznej Parabellum, budzącej grozę Czarnej madonny czy thrillera psychologicznego Hashtag.

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Właściwie nie ma powodów do zmartwień. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko. Wszystko zmienia się pewnej nocy, gdy siada przed laptopem. Okazuje się, że mąż nie wylogował się z Facebooka. Zauważa wiadomość od nieznajomej dziewczyny o treści wybaczam ci, jednak to bagatelizuje. Kiedy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Kobieta stara się odnaleźć bezskutecznie tamtą wiadomość. Ta znika bez śladu. Z kolei mąż twierdzi, że nie ma pojęcia, kim była dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani, co się stało z wiadomością. Bohaterka zaczyna odkrywać, że to nie jest jedyna tajemnica jej partnera.

Jak potoczy się ta historia? Tego dowiecie się już wkrótce.