28 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Walka o przetrwanie

Spread the love

Walka o przetrwanie

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj zapraszam na nieco krótsze Blogowe spotkanie literackie. Marcel Moss wydaje nową książkę nakładem Wydawnictwa Filia, a premiera już 30 czerwca 2021 roku. Nie wiesz nic, to trzecia część cyklu Liceum Freuda. Tragiczna śmierć kapitana drużyny siatkówki wpływa niekorzystnie na morale zawodników. Nowy kapitan wyjeżdża wraz z kilkoma kolegami na obóz w Bieszczady, licząc na to, że tchnie w nich ducha rywalizacji. Co może się wydarzyć na kilkudniowym obozie? Do czego doprowadzi to przebudzenie rywalizacji?

Marcel Moss, to pseudonim tajemniczego autora facebookowego profilu Zwierzenie. Jego powieści Nie odpisuj i Nie patrz podbiły listy bestsellerów. Ponadto sprowokowały czytelników oraz internautów do gorącej dyskusji na ważne tematy społeczne. Należą do nich przemoc fizyczna i psychiczna, hejt w internecie, czy samotność i anonimowość w sieci. Autor ma na koncie jeszcze takie tytuły, jak: Pokaż miNie wiesz wszystkiegoNie krzycz, Utraceni, czy Wszyscy muszą zginąć.

Alan, kapitan drużyny siatkówki umiera w tragicznych okolicznościach. Jego miejsce zajmuje Hubert, który wyjeżdża razem z kilkoma kolegami na obóz w Bieszczady. Pragnie w ten sposób tchnąć w nich ducha rywalizacji. Nie ma pojęcia, że to miejsce stanie się areną dramatycznej walki o przetrwanie. Warto zadać sobie pytanie: komu tak bardzo zależy na ich śmierci? Tymczasem Marta razem z przyjaciółmi próbuje wrócić do normalności po tragicznych wydarzeniach. Jest jednak ktoś, kto zna ich tajemnicę. Pojawia się groźba ujawnienia jej. Wyścig z czasem czas zacząć. Poprzednie tomy cyklu, to: Nie wiesz wszystkiego i Wszyscy muszą zginąć.