27 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Zbrodnia sprzed lat

Spread the love

Zbrodnia sprzed lat

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj zapraszam na nieco krótsze Blogowe spotkanie literackie. Mam dla Was zapowiedź od Wydawnictwa Filia. Autorka powieści obyczajowych, Krystyna Mirek wkrótce pokaże swoim czytelnikom nowe oblicze. Już 30 czerwca 2021 roku w sprzedaży znajdzie się thriller pod tytułem Blizny przeszłości. Poznamy straszne tajemnice, które potrafią się kryć w małych miasteczkach. Przeniesiemy się do miejscowości Borki, gdzie zostaje zamordowany komendant policji.

Krystyna Mirek jest pisarką i absolwentka polonistyki. Ukończyła naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Przez wiele lat pracowała w szkole. Aktualnie poświęca się pisarstwu. Ma na koncie ponad dwadzieścia książek. Autorka serii: Przyjaźń, miłość, związki, Iga i Wiktor, Saga rodu Contendorf, Willa pod Kasztanem, czy Jabłoniowy sad. Pisze głownie książki obyczajowe osadzone mocno w realiach życia. Fabuła nie stroni od problemów i niesie pozytywne przesłanie. Najnowszy tytuł, to debiut, jeśli chodzi o thrillery.

Wiele lat temu w miejscowości Borki zostaje zamordowany komendant policji, Aleksander Sokołowski. Bardzo szybko złapano sprawcę, który przyznał się do winy i został skazany. Mija piętnaście lat. Do miasta wraca córka komendanta, Maja. Kiedy zabito jej ojca miała siedem lat. Jako jedyna widziała, co się wtedy stało. Jedynie ona zna prawdę. Wiele osób z miasteczka zaczyna się bać i robić życiowe rozrachunki. Pojawiają się pytania. Kto tak naprawdę odpowiedzialny za zbrodnię sprzed lat? Kto jest przyjacielem, a kto może okazać się potworem? Ciekawskich zapraszam do lektury – książka ukaże się już wkrótce.