4 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Klatka wątpliwości

Spread the love

Klatka wątpliwości

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Chciałabym Was zaprosić na jeszcze jedno, krótkie Blogowe spotkanie literackie. Spieszę z zapowiedzią od Wydawnictwa Filia. Już 16 czerwca 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść Krzysztofa Jóźwika pod tytułem Klatka. Przeniesiemy się do Puław, gdzie w tajemniczych okolicznościach giną ludzie, a śledztwo toczy się szlakiem coraz większych wątpliwości.

Krzysztof Jóźwik jest pisarzem. Fascynuje go twórczość pisarzy iberoamerykańskich, fantastyka i powieść akcji. Chętnie zagląda do rodzimej literatury, jest zauroczony pracami Marcina Ciszewskiego, Remigiusza Mroza i Jarosława Grzędowicza. Zadebiutował powieścią Zamachowcy, którą wydał w formie książki papierowej nakładem wydawnictwa Oficynka oraz w postaci audiobooka. Na początku 2021 roku ukazała się książka Loteria.

Jakich wydarzeń będziemy świadkami podczas lektury najnowszej książki autora? W tajemniczych okolicznościach umierają ludzie, a śledczy szukają wspólnego mianownika dla okrutnych morderstw. Pojawia się coraz więcej pytań. Co łączy zamordowane osoby? Co wydarzyło się na hucznej imprezie urodzinowej, która miała miejsce dwadzieścia lat wcześniej? Kim jest sprawca i dlaczego się mści? Policja usiłuje rozwiązać zagadkę, ale wątpliwości tego nie ułatwiają.

Życzę miłej lektury!