8 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Koszmar tej drugiej…

Spread the love

Koszmar tej drugiej…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Przed nami kolejna zapowiedź literacka. Już 14 maja 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza powieść pod tytułem Koszmar Karoliny Wójciak. Bohaterka książki wie, że jest tą drugą i nie może niczego wymagać. Wierzy w miłość i oddanie żonatego mężczyzny, a czas mija. W końcu mówi dość. Ta decyzja zmienia jej życie w koszmar.

Karolina Wójciak urodziła się w 1984 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jednak nigdy nie odnajdowała się  w biurowcach i pracy zgodnej z jej wykształceniem. Po wyjeździe do Kanady rozwinęła się artystycznie. Założyła firmę i pracuje, jako fotografka. Wielu czytelników i blogerów określa jej książki, jako nieodkładalne. Trzymają w napięciu do ostatniej strony. Wśród jej publikacji znajdziemy serię Powrót (Bruno, Ernest, Gaja) oraz To będzie nasza tajemnica, Wyrok, Nigdy nie wygrasz, Dom pełen kłamstw, Matylda, Tożsamość nieznana.  .

Kogo poznamy podczas lektury? Konrada, który zawsze dostaje to, czego chce. Ma żonę, rodzinę, pieniądze, a nawet kochankę, Kingę. Dziewczyna z kolei poza romansem z Konradem nie ma nic i, choć wie, że jest tą drugą, tą, która nie może niczego wymagać, żyje nadzieją, że kiedyś Konrad zostawi dla niej żonę. Wierzy w jego szczerość, miłość i oddanie. Tak mijają dwa lata bezowocnego związku. W końcu do naszej bohaterki dociera, że nie zaspokoi tym romansem potrzeby bliskości. Dla jej kochanka relacja z nią, to tylko nic nieznaczący seks na boku, Postanawia odejść od mężczyzny, jednak pojawia się pewien problem. On nie potrafi z niej zrezygnować. Podjęta decyzja zmienia jej życie w koszmar. Dlaczego? Tego dowiecie się już wkrótce.