26 kwietnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Sidła dziennikarskiej ciekawości…

Spread the love

Sidła dziennikarskiej ciekawości…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was kolejną zapowiedź – tym razem kłania się Wydawnictwo Niezwykłe. Już 5 maja 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza książka Ewy Maciejczuk pod tytułem Zakładniczka mafii. Główna bohaterka pracuje w popularnej, włoskiej gazecie. Marzą jej się ciekawe tematy oraz awans. Pewnego dnia nadarza się okazja na wywiad z ważnym człowiekiem. Czy instynkt dziennikarski nie wpędzi jej w kłopoty? W końcu ciekawość to drugi stopień do…  Powiedziałabym, ale nie chcę psuć Wam lektury.

Ewa Maciejczuk mieszka i pracuje zawodowo w Wołominie pod Warszawą. Miłość do czytania przerodziła w pasję do pisania. W jej dorobku znajdziemy historie będące romansami i erotykami. Ma na koncie książkę Igrając z szefem. Swoje powieści publikuje również na Wattpadzie. Prywatnie matka dwójki dzieci od wielu lat zakochana w tym samym mężczyźnie. Od trzynastego roku życia jej pasją są konie i każdą wolną chwilę spędza w stajni.

Główną bohaterką książki Zakładniczka mafii jest dziennikarka włoskiej gazety, Becky Hernandez. Przełożony nie powierza jej żadnych ważnych zadań, a ona chciałaby zajmować się ciekawymi tematami i awansować. Pewnego dnia pojawia się szansa na to, by kariera dziewczyny nabrała tempa. Jej były chłopak zabiera ją na imprezę zorganizowaną przez miliardera Lucasa Maranzano. Ma nadzieję na wywiad z nim i postanawia wykorzystać okazję. Nic jednak nie dzieje się zgodnie z jej planem. Zostaje podstępnie odurzona i porwana z przyjęcia. Budzi się w nieznanym miejscu. Dociera też do naszej bohaterki świadomość, że straciła wolność, której do tej pory nie doceniała. Porywaczem okazuje się organizator przyjęcia. Miliarder szybko pokazuje swoją prawdziwa twarz, a wkrótce do jej życia wkroczy również jego brat. Czy porywacz okaże się wybawcą, czy stręczycielem? Spotkała rycerza na białym koniu, czy wcielonego diabła? O tym przekonacie się już wkrótce.  Miłej lektury.