24 kwietnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Nie opuścił jej aż do…

Spread the love

Nie opuścił jej aż do…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj ma dla Was zapowiedź literacką od Wydawnictwa Otwarte. Już 5 maja 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza powieść Diany Brzezińskiej pod tytułem On. No właśnie, on… twierdzi, że jest niewinny i starannie stara się ukryć element kryminalnej układanki, który może zostać wykorzystany przeciwko niemu. Nie od dziś wiadomo, że w związku pełnym sekretów miłość może się stać gwoździem do trumny.

Diana Brzezińska jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, pracuje w Kancelarii PRORETA Kostrzewska Pieniężny Kowalski, a w ramach swojej pracy sporządza projekty pism procesowych oraz zastępuję swoich szefów w charakterze pełnomocnika lub obrońcy. Pod pseudonimem Diane Rose wydała debiutancką powieść Carpe Diem. Miało to miejsce w 2017 roku. Znana też jest jako autorka serii kryminalnej o losach podkomisarza Krystiana i profilerki Ady: Będziesz moja, Zaufasz mi, Obiecasz mi.

Co się wydarzy na kartkach najnowszej książki Diany Brzezińskiej? Joanna Jeleńska była kochającą żona i matką. To Marcel znalazł jej ciało w ich małżeńskim łóżku, a policjanci skupiają się głównie na nim. Bohater plącze się w zeznaniach i desperacko usiłuje ukryć pewien element układanki. Uparcie twierdzi, że jest niewinny, jednak ślady zbrodni zdają się opowiadać zupełnie inną historię. Co naprawdę się wydarzyło? Można powiedzieć, że Marcel Jeleński dotrzymał przysięgi małżeńskiej – nie opuścił żony aż do śmierci. Już wkrótce będziecie mogli zaspokoić swoją ciekawość.