24 stycznia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Od blefu do iluzji…

Spread the love

Od blefu do iluzji…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacką – kłania się Wydawnictwo Niezwykłe. Już 3 lutego 2021 roku w sprzedaży znajdzie się druga część dylogii Miłosna gra. Autorką jest D. B. Foryś. Pierwszy tom nosi tytuł  Miłosny blef, a drugi to już Miłosna iluzja

D. B. Foryś jest pisarką z zamiłowania, redaktorką po godzinach, graficzką i programistką z wykształcenia. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Ma na koncie serię Tessa BrownTylko żywi mogą umrzećTylko martwi mogą przetrwaćTylko umarli mogą powstać. Drugie jej dzieło, to dylogia Miłosna gra, o której już wspomniałam. Publikowała tez swoje utwory w antologiach. Można jej twórczość również znaleźć w sieci. 

Przejdźmy teraz do najnowszej książki autorki. Miłosna iluzja sprawi, że ponownie spotkamy się z Helą i Kubą. Czasem złudzenie, to za mało, by dać szansę miłości. Nie są razem. Zrozumieli, że wyobrażenie, jakie o sobie mieli jest dalekie od rzeczywistości. Można powiedzieć, że właściwie się nie znają. Jedyną rzeczą, która ich łączy jest seks – jest niesamowity, jednak oboje wiedzą, że to nie wystarczy. Główna bohaterka postanawia rozpocząć nowy rozdział i zaczyna się spotykać z kimś innym. Mimo to nie może zapomnieć o Kubie, choć bardzo się stara. Wszystkie jej myśli krążą wokół niego. On po paru tygodniach oświadcza, że wyjeżdża, bo ma tego wszystkiego dosyć. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie chce stracić go na zawsze. Oboje muszą zdecydować, kiedy kończy się iluzja, a zaczyna prawdziwy świat. 

Życzę przyjemnej lektury!